Skip to main content Skip to search

Založenie s.r.o.

peciatka

Chcete začať podnikať, nechce sa Vám cestovať do miesta bydliska alebo len jednoducho neradi trávite čas čakaním v rade na úradoch?
Založte si svoju firmu cez nás. Ušetríte za poplatky, nepotrebujete elektronické doklady a svoj čas využijete efektívnejšie.
Stačí pár dní a ste podnikateľ.

Založíme Vám s.r.o. rýchlo a jednoducho

1

Na začiatku vyplníte formulár (pošleme do mailu), kde uvediete informácie o firme, ktorú plánujete založiť.

2

Po obdržaní formulára pre vás pripravíme dokumenty, vy ich u notára podpíšete alebo využijete nový občiansky preukaz s čipom a certifikátom pre elektronický podpis.

3

Po prevzatí dokumentov zabezpečíme kompletnú komunikáciu s úradmi – od vystavenia Osvedčenia o živnostenskom oprávnení, cez podanie návrhu na zápis do obchodného registra, úhradu poplatku a zaregistrovania spoločnosti u správcu dane.

Do dvoch týždňov bude vaša nová spoločnosť zaregistrovaná a my vám odovzdáme všetku dokumentáciu k založenej spoločnosti len za cenu 235 EUR! Suma zahŕňa súdny poplatok obchodnému registru 150 EUR a administratívny poplatok 85 EUR

Založenie s.r.o. zabezpečujeme v celej SR.

Súčasťou je aj registrácia Vašej spoločnosť na Daňovom úrade k plateniu dane z príjmu + pridelenie DIČ.

Zákazník navyše zaplatí len poplatky za vydanie živnostenských listov (0€ za každú voľnú živnosť) a overenie podpisov na dokumentoch potrebných pre založenie s.r.o. u notára, alebo na matrika.

Na založenie s.r.o. postačuje jeden spoločník, ktorý môže byť súčasne aj jediným konateľom s.r.o.

Koľko ušetríte ak si založíte firmu s nami?

950x454-infografika

Vyplňte prosím nasledovný formulár a my Vás budeme následne kontaktovať